Przejdź do treści

Strony
internetowe

Nasza agencja interaktywna zajmuje się tworzeniem stron WWW skrojonych na miarę potrzeb każdego klienta. Wykorzystujemy do tego najnowsze technologie internetowe, co pozwala nam kreować witryny o dowolnym zastosowaniu. Stale rozwijający się zespół projektantów pracuje nad funkcjonalnością oraz aspektami wizualnymi witryny zaprojektowanej zgodnie z najnowszymi trendami / technologiami (CSS3, HTML5). Serwisy możemy wyposażyć w autorski system CMS (system zarządzania treścią), dzięki czemu nasi klienci otrzymują od nas nie tylko gotową stronę internetową, ale i możliwość samodzielnej i prostej edycji treści. Zapewnia ona dostępność aktualizacji witryny bez względu na poziom zaawansowania w znajomościach nowinek informatycznych. Wszystkie projektowane przez nas strony bazują na RWD (Responsive Web Design) - czyli są w pełni mobilne, dostosowane do urządzeń takich jak smartfony czy tablety.


Wykonujemy witryny internetowe według projektu indywidualnego, oraz w znacznie przystępniejszej cenie, które oparte są o szablon graficzny, dzięki czemu wiemy, iż sprostamy wymaganiom każdego klienta!


Tworzymy również strony zgodne z WCAG 2.0 oraz Rozporządzeniem Rady Ministrów dla instytucji publicznych z 12 kwietnia 2012. Oznacza, to ze stworzone przez nas strony internetowe mają najwyższe standardy dostępności np. dla osób niewidomych, które mogę odsłuchać treści znajdujące się na stronie, czy tez dla osób z ograniczeniami ruchowymi, które to mogą przemieszczać się po witrynie tylko za pośrednictwem klawiatury. 


Warto zaznaczyć, iż przedstawiona przez nas oferta opiera się na kompleksowym wsparciu na rzecz klienta, gdyż wraz ze stworzeniem strony internetowej zapewniamy: zakup domeny, analizę ruchu na stronie internetowej (Google Analitics), hosting, redagowanie tekstów, fotografie, tłumaczenia, pozycjonowanie stron internetowych oraz opiekę techniczną – dzięki czemu gwarantujemy pełne wsparcie w rozwoju witryny, nie tylko na etapie tworzenia produktu. 

Nie wiesz czego potrzebujesz?

Facebook